Lanckorona

Lanckorona- Najlepsza Sieć Serwerów STEAM/NS

Ogłoszenie


#1 2009-12-15 22:53:40

pIo

Użytkownik

9466058
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 26
Punktów :   

Coś o sobie

Więc ja zaczne
Imie: Adrian
wiek:15latek
hmm w cs-a gram przeszło 2 lata z w tym przerwy ale zacząłem mając 12 lat to już prawie 3 latka
Mieszkam W woj: Łódzkim pow: Sieradzki a tak dokładniej to zadupie małe ;p ale może ktoś kojarzy to podam dalej gmin. Złoczew , Wieś ;p
Oprócz cs-a lubie pograć w FIFA kolekcjonuje ją od 06 czasami zagram w jakieś rajdy teraz poluje na Colin McRae: DiRT 2 oraz chcę zbadać co warty jest PES10. I to chyba tyle czekam na wsze odp.


pIo - Poluje na FRAGI

Offline

 

#2 2009-12-16 17:24:19

ZieLony

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 40
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Imie : Kuba
wiek : 14 lat
Pochodzenie : Kożuchów

W CS'a gram 2 lata był przerwy takie jak 2-3 tyg. ale cały czas sie rozwijam . Wielu zapewne zna mnie już z serwera Monster Shot czy
[ sory nie pamiętam nazwy xd ] , mam nadzieje że się przydam na forum może graficznie to by było na tyle jak by ktoś chciał wiedzieć Kożuchów to małe hardcorowe miasteczko w województwie Lubuskim . Gram także w gierkę taką jak NFSU i MW multi. i M&B Warband Beta .
To by było na tyle wielkie Pozdro Dla Was


On: A jak tam ogólnie na studiach, dajesz
Ona: A no od czasu do czasu się zdarzy, nawet z wykładowcą raz hehe
On: Miało być czy dajesz sobie rade... no ale dobra widzę ze tak.
Pomogłem Daj Punkta to Wystarczy Kliknąć Plusika i Jest gZ . To Nie Gryzie .

Offline

 

#3 2009-12-23 18:22:03

AssaD

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Coś o sobie

tera ja xd

Imie: Michał
wiek:17

w csa gram4 lata z przerwami, wróciłem własnie po przerwie a tu lipa bo na steama swojego próbuje wbić i klapa ktoś mi za.... . no to tak Mieszkam w mieście Bystrzyca Kłodzka taka miescina w kotlinie Kłodzkiej. W co lubie grac po csie  hmmm , w wsc real snooker xd przy kawie xd jeszcze dużo słucham muzyki

to by było na tyle pozdrawiam was i życzę wesołych świąt xd

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pds.pun.pl www.polskasiatkowka.pun.pl www.dbj.pun.pl www.ensidia.pun.pl www.rangerspl.pun.pl